Rodzina programów od Autodesk

Firma Autodesk to niekwestionowany lider w dziedzinie oprogramowania 3D. Zapewnia szereg usług dla przedsiębiorstw produkcyjnych.


AutoCAD Mechanical ułatwia projektowanie elementów mechanicznych. Znacznie skraca czas projektowania dzięki rozbudowanym funkcjom oprogramowania AutoCAD.

Użytkownicy cenią go za szereg zalet. Są to specjalne narzędzia i opcje, niezwykle potrzebne i przydatne do tworzenia dokumentacji technicznej. Bogata biblioteka elementów oraz zautomatyzowane i inteligentne wymiarowanie to kolejny plus. Kolejnymi są narzędzia opisywania rysunku oraz łatwe zarządzanie warstwami na rysunku. Jest również możliwa wymiana danych pomiędzy systemami CAD.

Osoby projektujące wybierają go również ze względu na to, iż AutoCAD Mechanical skraca proces tworzenia projektu do minimum.

Kolejnym interesującym oprogramowanie jest Autocad Electrical. Pozwala ono na projektowanie elektrycznych systemów sterowania. Tutaj również szybkość projektowania odgrywa ważną rolę i zaletę, ale także czyni projekt znacznie bardziej dokładny.

Ta wiodąca na rynku aplikacja zwiększa wydajność projektów, a także minimalizuje ryzyko błędów. Inżynier na bieżąco jest informowany o ewentualnych błędach.
AutoCAD Electrical cechuje prosta i rozbudowana biblioteka symboli. Komendy zostały specjalnie zaprogramowane dla osób zajmujących się elektrycznych sterowaniem, co znacznie skraca czas wykonania projektu.

Kolejną zaletą tego oprogramowania jest możliwość automatycznego tworzenia raportów. Skraca to znacząco czas przygotowania projektu.
Istnieje również możliwość udostępniania rysunków klientom i dostawcom. Projektant może także śledzić ich zmiany, a wszystko to dzięki wbudowanemu formatowi DWG.

Istnieje jeszcze szereg zalet, co przy jednoczesnej, pełnej integracji z AutoCAD, czyni AutoCAD Electrical, produkt godny polecenia.

Biorąc pod uwagę renomę jaką cieszy się rodzina programów Autodesk, sprawia że to oprogramowanie jest jednym z chętniej wybieranych na rynku. Dzięki szerokiej ofercie każdy projekt znajdzie odpowiednie narzędzie dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *